X

Om oss

Velkommen til Prosjektmester AS!

Prosjektmester AS så dagens lys i slutten av 2011, men har røtter tilbake til 2007. Selskapets forretningsidé er å være en totalentreprenør innen rehabilitering, ombygging og tilbygg (ROT) og rehabilitering/modernisering av næringsbygg for proffkundemarkedet i Oslo og omegn.

Visjon

Vår visjon er å være proffmarkedets foretrukne totalentreprenør. Ved å arbeide gjennom våre verdier oppnås vår visjon.

Prosjektmester ha vært igjennom en spennende oppstart og REISEN fremover er et godt kjennetegn på våre verdier:

Redelig               – Vi er åpne og ærlige
Engasjert           – Vi viser engasjement for det som skjer i bedriften
Interesse            – Vi har en genuin interesse for vårt fag
Solid                   – Vi er til å stole på og vi holder det vi lover
Entusiastisk      – Vi er fremoverlent og brenner for vårt arbeid
Nøktern             – Vi er nøkterne og har kostnadsfokus til nytte for kunde og ansatte

Verdiene leder oss til visjonen og hjelper oss til å ta de rette valgene hver dag.

KHMS

Ett overordnet mål er at Prosjektmester ikke har skader på person og miljø. Ingen personer skal oppleve å bli skadet med varige mén av å arbeide for eller i Prosjektmester AS. Vårt mål er å bygge riktig første gang, dvs. å unngå feil og avvik.

Slagord

Vårt slagord er: «Vi mestrer din utfordring!», og vi setter vår ære i å levere og tilfredsstille våre kunders krav og forventinger.

Miljøprofil

Som entreprenør vektlegger vi å redusere den negative miljøeffekten produktene, løsningene og driften vår har. Vi samarbeider tett med våre samarbeidspartnere med tanke på å forbedre vår miljøprestasjon innenfor vårt arbeidsfelt.

Etikk og moral

For å lykkes som en foretrukken totalentreprenør, er vi avhengig av at kunder, leverandører, myndigheter og andre har tillit til oss som en bedrift med høy profesjonalitet, kompetanse og integritet.

Vi har sterke verdier og normer, støttet med systemer og vi følger god forretningsskikk. Vi forventer at alle våre medarbeidere i Prosjektmester fremmer selskapets verdigrunnlag ved å opptre ansvarlig og med høy etisk standard overfor våre forretningsforbindelser, konkurrenter og kolleger.

Oppsummering

Vi er en bred sammensatt organisasjon med tverrfaglig kompetanse. Organisasjonen arbeider systematisk for å sikre at kunden får avtalt kvalitet til avtalt tid. Prosjektmester er en moderne totalentreprenør med en solid forankring til norske byggfag og norsk håndverkstradisjon. Noe vi er stolte av!

 

Med vennlig hilsen
Eivind Opedal
Daglig leder

Ansatte

Eivind Opedal

Mobil: 911 62 299

E-post: eivind@prosjektmester.no

Eivind Opedal

Daglig leder

Andreas Nilsen

Mobil: 478 84 466

E-post: andreas.nilsen@prosjektmester.no

Andreas Nilsen

Prosjektleder

Kristoffer Evjen

Mobil: 900 95 071

E-post: kriss@prosjektmester.no

Kristoffer Evjen

Byggeplassleder

Paul Pearson

Mobil: 944 28 109

E-post: paul@prosjektmester.no

Paul Pearson

Formann

Tom Ljosåk

Mobil: 406 43 740

E-post: tom@prosjektmester.no

Tom Ljosåk

Faglig leder - Prosjektleder

Steinar Lystad

Mobil: 406 76 657

E-post: steinar@prosjektmester.no

Steinar Lystad

Prosjektleder Tak og blikk

Martin Skarderud

Mobil: 454 86 718

E-post: mskarderud@prosjektmester.no

Martin Skarderud

Byggeplassleder

Thanh Tran

Mobil: 984 03 104

E-post: thanh@prosjektmester.no

Thanh Tran

Økonomi - Administrasjon

Rober Grøndahl

Mobil: 908 38 889

E-post: rober@prosjektmester.no

Rober Grøndahl

Prosjektleder

Erik Widell Foss

Mobil: 922 73 133

E-post: erik@prosjektmester.no

Erik Widell Foss

Byggeplassleder

Andreas Skarderud

Mobil: 932 60 482

E-post: andreas@prosjektmester.no

Andreas Skarderud

HMS-, KS-, byggeplassleder

Martin Eid

Mobil: 482 23 722

E-post: martin@prosjektmester.no

Martin Eid

Prosjektleder

Ken Røstvik

Mobil: 979 61 016

E-post: ken@prosjektmester.no

Ken Røstvik

Byggeplassleder